Курси валют

28.09.2012

Валюта Куп. Прод. НБУ
Дол. США 8.130 8.158
Євро 10.400 10.630
Рос. руб. 0.220 0.266
Погода
,
°C
  • мм рт. ст.
  • -м/c
  • %

Правила

Дані правила обумовлюють умови використання порталу Ділова Волинь.

Основні терміни:

Портал Ділова Волинь – портал в Інтернеті, розміщений за адресою www.biz.lutsk.ua.
Тендерна сторінка – інтернет сторінка порталу Ділова Волинь, на якій користувачі можуть розміщувати свої замовлення на придбання чи пропозиції на продаж будь-якої продукції, робіт чи послуг.
Послуги порталу – послуги, які портал надає своїм користувачам.
Користувач – юридична чи фізична особа, яка пройшла процедуру реєстрації в якості Користувача.


1. Погодження з умовами використання.

Кожного разу, коли Ви заходите на тендерну сторінку порталу Ділова Волинь, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також з поправками, які вносяться в них час від часу, навіть, якщо про ці поправки Ви особисто не були проінформовані. В будь-якому випадку, якщо Ви використовуєте будь-яку інформацію чи послугу, посилання на яку розташоване на нашому сайті, Ви, тим самим, погоджуєтеся з нашими умовами використання інформації.


2. Умови надання послуг.

Портал Ділова Волинь надає Послуги Користувачу 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без перерв, за виключенням часу на проведення необхідних ремонтних та регламентних робіт. Наш сайт та будь-які послуги, представлені на ньому, пропонуються за принципом «AS IS (ЯК Є)». Ви погоджуєтеся з тим, що адміністрація сайту має ексклюзивні права на прийняття чи неприйняття інформації, внесення змін чи видалення будь-якої інформації, розміщеної на цьому сайті, в будь-який час та без письмового повідомлення користувачів. Ми не несемо відповідальності за помилки, неправомірність, некоректність інформації, яка розміщується користувачами на нашому сайті.


3. Вартість послуг та оплата.

Деякі послуги Тендерної сторінки Порталу Ділова Волинь надаються на умовах абонентської плати. Оплата проводиться авансовими платежами за період обслуговування, згідно рахунків з розрахунком вартості послуг, які надаються. Користувач проводить оплату рахунків на протязі 3-х банківських днів з моменту отримання рахунку в безготівковій або готівковій формі. Оригінали підтверджуючих оплату документів направляються поштою або ж надають безпосередньо користувачем на адресу вказану в контактах.


4. Ваша відповідальність та зобов’язання при реєстрації.

Якщо Ви користуєтесь інформацією сайту, Ви можете зареєструватися як користувач сайту, погодившись надати правдиву інформацію, необхідну при реєстрації. При реєстрації Ви погоджуєтеся з даними Умовами використання.


5. Реєстрація та пароль.

Ви відповідальні за збереження Вашого паролю та несете відповідальність за дії, вчинені на сайті з використанням Вашої реєстраційної інформації. Ви погоджуєтеся негайно повідомити адміністрацію сайту про випадки неправомірного використання Вашої реєстраційної інформації третіми особами.


6. Інша відповідальність.

Ви погоджуєтеся, що будь-який вид інформації та інші матеріали («Зміст»), представлені для розміщення на сайті, є власністю автора даних матеріалів чи користувача, який розмістив ці матеріали. Ми знімаємо з себе відповідальність за будь-які помилки чи неточності Змісту, розміщеного користувачем на нашому сайті.


При використанні будь-яких служб даного сайту Ви не можете:


(а) розповсюджувати будь-які матеріали, які можуть бути визнані незаконними, погрожувальними, небезпечними, образливими, що турбують, що спотворюють дійсність, які наводять наклеп, вульгарними, непристойними, які викликають протиріччя, протест, порнографічними, які порушують роботу цього сайту чи будь-якої його частини, зараженими вірусами, які порушують національне чи міжнародне законодавство;

(б) збирати чи розповсюджувати будь-яку інформацію про інших користувачів;

(в) масово сканувати чи скачувати зміст сайту, утворюючи навантаження на сервер;

(г) пропонувати чи використовувати інформацію, розміщену на цьому сайті в комерційних цілях без письмового погодження її авторів;

(д) рекламувати цей сайт, використовуючи спам та інші заборонені види реклами;

(е) розповсюджувати будь-яку інформацію, яка може привести до адміністративної чи кримінальної відповідальності авторів цього сайту чи інформацію, яка порушує місцеві, національні чи міжнародні закони включно, та не обмежуючись законами про дотримання авторських прав, торгових марок, патентів, комерційної таємниці.


7. Додавання інформації на сайт.


При додаванні будь-якої інформації на портал Ділова Волинь:

(а) ви погоджуєтеся надати нам всесвітні, безоплатні, не ексклюзивні права (включно будь-які моральні права) на використання, демонстрацію, копіювання, зміну, адаптацію, публікацію, розповсюдження, архівацію, переклад інформації, створення колажів, обзорів та компіляцій, повністю або частково. Ці права розповсюджуються на будь-які види носіїв та технології, відомі сьогодні та розроблені в майбутньому;

(б) ви гарантуєте, що маєте всі законні, моральні та інші права на розміщену Вами інформацію;

(в) ви згідні з тим, що ми маємо право (але не зобов’язання), якщо порахуємо за необхідне, скоротити Вашу інформацію чи закрити доступ до частини чи до всієї інформації, розміщеної Вами на нашому сайті, в будь-який час та по будь-якій причині, без обов’язкового письмового попередження;

Користувач несе особисту відповідальність за достовірність та якість розміщеної інформації. Портал Ділова Волинь є лише площадкою для розміщення інформації. Користувач не має права розміщувати будь-яку інформацію про товари чи послуги, реалізація яких заборонена законодавством, а тим більше виставляти тендер на подібні товари чи товари на продаж через Портал Ділова Волинь та пропонувати подібні послуги через Портал Ділова Волинь.


Інформація, яка розміщується Користувачем:

1) Не повинна порушувати права інтелектуальної власності, авторські права, комерційну таємницю чи інші конфіденційні права третіх осіб.
2) Не повинна порушувати будь-які закони, правові положення чи постанови державних органів чи будь-які інші правові норми, діючі на території України.
3) Не повинна містити погрози та образи чи дані, безпідставно компрометуючі інших Користувачів чи, які заплямовують честь та гідність творців Порталу Ділова Волинь чи третіх осіб.
4) Не повинна містити будь-які дані, пов’язані з протизаконною діяльністю.
5) Не повинна містити комп’ютерні віруси чи файли, які завдають збитків комп’ютерним системам.
6) Не повинна будь-яким чином завдавати збитків взаємовідносинам творців, партнерів та Користувачів Порталу Ділова Волинь.


Користувач не може розміщувати посилання на такого роду ресурси в Інтернеті:

1) Сайти чи портали, які є прямими конкурентами Порталу Ділова Волинь.
2) Сайти, які забороняють залишати посилання на них.

Даною Угодою Користувач передає Порталу Ділова Волинь не ексклюзивні права на публікацію наданої Користувачем інформації на Порталі, включаючи ті випадки, коли інформація містить матеріали, на які розповсюджуються авторські права третіх осіб. Портал Ділова Волинь не несе ніякої відповідальності, в тому випадку, якщо Користувач, розмістивши інформацію на Порталі, порушить будь-чиї авторські, інтелектуальні чи інші права.


8. Відповідальність користувача.


Ви згідні, що будь-які Ваші дії, спрямовані на пошкодження програмного забезпечення сайту, інформації, розміщеної на сайті, а також пов’язані з порушенням Вами авторських та/або інших прав власників сайту чи третіх сторін, порушення Умов використання нашого сайту можуть переслідуватися в судовому порядку.

Адміністрація Порталу Ділова Волинь має право негайно позбавити Користувача права користуванням послугами Порталу чи доступу до сайту у випадку, якщо:

1) Він порушив умови даної Угоди.
2) Виявляється неможливим встановити достовірність інформації, розміщеної Користувачем.
3) Встановлено, що Користувач розмістив завідомо неправдиву інформацію.
4) Очевидно, що дії Користувача протизаконні.
5) У будь-яких інших випадках, які не передбачені даними правилами, на розсуд Адміністрації Порталу.


9. Обмеження відповідальності.


Ми не гарантуємо, що будь-яка із систем сайту буде працювати безперервно, безпомилково, безпечно. Ми не гарантуємо відсутність вірусів в програмному забезпеченні та файлах, призначених для завантаження. Ви погоджуєтеся використовувати будь-які служби та будь-яку інформацію з цього сайту на свій страх та ризик.

Ви погоджуєтеся з тим, що ми знімаємо з себе відповідальність за ваші прямі чи непрямі збитки, включно та не обмежуючись збитками, пов’язаними з неотриманням прибутку, авторських відрахувань, використанням чи невикористанням даних цього сайту в загальному та в будь-якій їх частині.


10. Закріплення прав.

Ми закріплюємо за собою всі права, які нам належать, включно та не обмежуючись лише ними, всі авторські права, торгові марки, патенти, комерційні таємниці та будь-які інші права, які ми можемо мати на нашому сайті, його зміст, будь-які послуги. Використання об’єктів наших прав можливе лише після письмового погодження.


11. Повідомлення про порушення авторських прав.


Якщо Ви вважаєте, що інформація на нашому сайті порушує Ваші авторські права чи права на інтелектуальну власність, зв’яжіться з Адміністрацією.


12. Діюче законодавство.


Ви погоджуєтеся, що дані Умови використання в будь-якій їх частині не протирічять законодавству місцевості, де Ви в даний момент проживаєте. В протилежному випадку Ви не маєте права на реєстрацію та використання інформації даного сайту.