Курси валют

28.09.2012

Валюта Куп. Прод. НБУ
Дол. США 8.090 8.110
Євро 10.400 10.600
Рос. руб. 0.256 0.264
Погода
, 00:00, 19 серпня 2008
°C
  • мм рт. ст.
  • -м/c
  • %

Новини

Гаряча вода буде сьогодні !

00:00, 19 серпня 2008

На щовівторковій прес-конференції Луцький міський голова Богдан Шиба поінформував журналістів про ситуацію щодо відновлення гарячого водопостачання мешканцям 33-го та 40-го мікрорайонів. Він повідомив, що нині воду уже запущено у системи водопостачання і подача гарячої води повинна бути відновлена вже сьогодні.
Щодо конфліктної ситуації, спричиненої власниками підприємства «Луцьктеплоенерго», через яку заручниками стали мешканці міста, Богдан Павлович зазначив: «Міський голова буде виконувати доручення громади, а не осіб, які зневажають громаду». Він також повідомив, що в цьому випадку активніше повинні діяти правоохоронні структури, оскільки жодних законних підстав не надавати мешканцям міста послуги з гарячого водопостачання підприємство «Луцьктеплоенерго» не має.
Серед основних причин, які мають місце у цій ситуації, Богдан Павлович назвав небажання власників «Луцьктеплоенерго» встановити лічильник для обліку кількості використаної води. «Коли місяць завершується, пан Кропива виставляє нічим не підтвердженні рахунки за використану воду, таким чином, шантажуючи КП «Луцьктепло» припинити у будь-який момент гаряче водопостачання», - наголосив міський голова.
Що ж до рівня сплат та заборгованості, то Богдан Павлович зазначив, що лучани є справними платниками за спожиті послуги, а заборгованість, яка існує на сьогодні у розмірі близько 6 мільйонів гривень - є поточною. «Це сума в межах оплати за один місяць. Це звичайні господарські стосунки, які не підлягають обговоренню. Відтак, на сьогодні немає жодних причин: ні фінансових, ні технічних, ні організаційних, щоб не відновити у двох мікрорайонах гаряче водопостачання», - наголосив Богдан Шиба.