Курси валют

28.09.2012

Валюта Куп. Прод. НБУ
Дол. США 8.100 8.110
Євро 10.310 10.570
Рос. руб. 0.255 0.263
Погода
, 00:00, 18 серпня 2008
°C
  • мм рт. ст.
  • -м/c
  • %

Новини

7 тисяч гривень постраждалим від стихії надала Луцька мерія

00:00, 18 серпня 2008

Під час проведення благодійного марафону по збору коштів постраждалим від водної стихії 17 серпня на Театральному майдані голова Луцької мерії Богдан Шиба зробив внесок від працівників мерії і депутатів міськради обсягом сім тисяч гривень, які надійдуть родинам діячів культури і мистецтва Коломийського району Івано-Франківщини. Марафон тривав вісім годин і розпочався  о 13.00 з вітального слова представників влади та духовних осіб міста та області. Настоятель Луцько-Волинської єпархії УПЦ митрополит Нифонт наголосив, що церква вчить бути милосердним і робити добро всім, хто того потребує. Тож на свято Преображення Господнього 19 серпня у всіх церквах УПЦ проходитиме збір коштів для постраждалих від повені.
Луцький міський голова Богдан Шиба зазначив, що на долю України випало немало випробувань, бо нема єдності в народі та у владі. «І не треба жалітись на біду, коли хата згоріла чи попливла. Треба допомагати сусіду в будь-який момент. Бо саме допомога українців українцям дозволить зміцнити народ і дозволить мати сили», - сказав міський голова. Опісля пан Шиба поклав до скрині по збору коштів для постраждалих сім тисяч гривень.
Також заступник голови Волинської облдержадміністрації Святослав Кравчук відзначив, що загалом постраждалим районам надано допомогу обсягом понад один мільйон гривень, половина з яких надійшла до Калуського району Івано-Франківської області.