Курси валют

28.09.2012

Валюта Куп. Прод. НБУ
Дол. США 8.100 8.140
Євро 10.310 10.500
Рос. руб. 0.253 0.261
Погода
, 00:00, 9 жовтня 2008
°C
  • мм рт. ст.
  • -м/c
  • %

Новини

Луцькі медики доводили свою «боєздатність» у екстремальних умовах

00:00, 9 жовтня 2008

Бригада швидкої допомоги Луцької станції швидкої медичної допомоги вперше взяла участь у «Галицьких медичних ралі 2008» й довела, що може на рівні змагатись зі своїми колегами зі Львова, Сум, Тернополя, Луганська, Любліна, Харкова, Івано-Франківська, Перемишля, Києва. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я Луцької міськраді.
18-20 вересня 2008 року на спортивній базі «Тисовець», що знаходиться в гірській місцевості Сколівського району Львівської області проводились «Галицькі медичні ралі 2008».
Змагання проходили у складних умовах високогір’я під неперервним дощем. А другий день змагань «порадував» учасників першим снігом, який невдовзі змінився тим же дощем. Кожна бригада долала чотири етапи. Найскладнішими з них був нічний етап, коли за легендою потрібно було о першій годині ночі надавати допомогу 20 потерпілим.
Після тригодинного сну по бездоріжжю вирушили на другий етап, на якому чекало виконання двох медичних завдань. Опісля на біатлонному стадіоні у майстерності водіння змагались водії спецмашин.
По обіді – четвертий етап. Тут знову ж таки чекали три медичних завдання, одне з яких потребувало не стандартного підходу та особливого професійного чуття.
Лікарі переконані, що неоціненний досвід, отриманий на Галицьких ралі, сприятиме покращенню якості надання екстреної догоспітальної допомоги мешканцям Луцька.
Організаторами змагань у Львові були обласні центри екстреної медицини та медицини катастроф за підтримки обласних управлінь охорони здоров’я, науковців медичний інститутів та органів влади. Фінансове забезпечення змагань здійснювалось за рахунок гранду Євросоюзу.