Курси валют

28.09.2012

Валюта Куп. Прод. НБУ
Дол. США 8.130 8.159
Євро 10.450 10.600
Рос. руб. 0.257 0.264
Погода
, 00:00, 21 серпня 2008
°C
  • мм рт. ст.
  • -м/c
  • %

Новини

Відкрито перший турнір з тенісу в Луцьку

00:00, 21 серпня 2008

Юні тенісисти міста 21 серпня розпочали боротьбу за кубок Луцького міського голови Богдана Шиби. З нагоди відкриття першого тенісного турніру в Луцьку відбулись урочистості у спорткомплексі «Олімпія» Ініціатором змагань виступив радник міського голови з питань молоді і спорту Володимир Пащенко. Його колега та голова постійної депутатської комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму Сергій
Григоренко також підтримав цю ідею. А відбуваються ці змагання під патронатом міського голови Богдана Шиби.
 Участь у турнірі приймуть усі молоді тенісисти Луцька. Змагання проходитимуть серед трьох вікових категорій: до десяти років, до дванадцяти та до сімнадцяти. Наймолодшому учаснику Пащенку Віталію – всього шість. Богдан Шиба побажав усім спортсменам успіху. «Хочу, щоб спортом займалися усі найменші лучани, бо це – майбутнє нашого міста», – додав міський голова.
 Як розповів пан Григоренко, міська влада в останні роки звертає особливу увагу на розвиток спорту в місті. Цього року було виділено понад мільйон гривень, щоб побудувати у Луцьку нові спортивні майданчики. Деякі з них уже відкрилися, інші – на стадії завершення.
 Також голова постійної депутатської комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму додав, що міська влада, крім власних проектів, готова ще підтримувати і приватні спортивні структури.