Курси валют

28.09.2012

Валюта Куп. Прод. НБУ
Дол. США 8.110 8.160
Євро 10.330 10.680
Рос. руб. 0.254 0.267
Погода
, 14:21, 9 березня 2018
°C
  • мм рт. ст.
  • -м/c
  • %

"МВК"ФАКТ"

14:21, 9 березня 2018 | Луцьк | Будівництво, будматеріали, інструменти, Продукти харчування, Промислове обладнання
На протязі 20 років «Міжрегіональна водна компанія «Факт» працює над впровадженням передових технологій систем водопідготовки та водопостачання на території України. Кожному споживачу ми пропонуємо оптимальні рішення у співвідношенні «ефективність – ціна – якість» для будь-яких поставлених завдань у водопідготовці.
Обладнання для промисловоі очистки води проектується виключно у відповідності із технічним завданням. Схеми по водопідготовці або модернізації застарілого обладнання розробляються нашими спеціалістами на основі хімічного аналізу води ( аналізується у лабораторії СЕС ), технологічних вимог до води, а також необхідних технічних умов.
- Розроблена техніко-економічна пропозиція гарантує якість очищеної води;
- Монтаж та пуско-налагоджувальні роботи відповідають технічним умовам;
- Протягом гарантійного та післягарантійного обслуговування АСОВ (автоматична станція очистки води) здійснюються контрольні заміри хім. аналізів води, заміна відпрацьованих реагентів ( катіоніти, кварцитний пісок, активоване вугілля та ін.) та змінних елементів (УФ-лампи, мембрани, картриджі та ін.)
Нашим клієнтам ми пропонуємо перевірені сучасні європейські та світові технології у галузі промислової водопідготовки. Повний спектр сервіних послуг, поставку запасних частин та комплектуючих, фільтруючих матеріалів від провідних світових виробників.
Адреса: м. Луцьк, вул. Шопена 22
Телефон: 0504380501
Контактна особа: Окмана Феофанівна
E-mail: mvk-fact@ukr.net